Ajanda

Ajanda, daimi sekreteriniz yanınızda

Ajanda, zaman dilimlerine göre hazırlanmış tüm planlamalarınızı ve notlarınızı tutabileceğiniz basılı bir üründür.
Kullanımı açısından çok geniş bir kitleye hitap eden ajanda, türleri ile de her yerde karşılaşılan bir üründür.

Ajanda, çok yoğun geçen iş dünyasında organizasyonu sağlayan temel taşıdır. Toplantılar, ödemeler, notlar, geziler vb bir çok planlamanın düzenli şekilde işlemesi ajandalar ile çok daha pratik olacaktır.

Kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın logo, amblem ve iletişim bilgilerinin mevcut olduğu önemli bir promosyon unsurudur.

Ajandaların iç sayfaları günlük, haftalık, aylık ya da özel isteklere göre basılabilir. Özel siparişlerde ajanda sayfalarına ek olarak reklam içerikli sayfalar eklenebilir.

Kağıt kapaklı (mukavva üzerine sıvama) ajandalar sınırsız renk baskı imkanına sahiptir. Ayrıca gofre, kısmi lak, selefon ve varak yaldız uygulamaları ile göze hitap eden çekici ajandalar üretmekte mümkündür.

Deri kaplama kapaklı ajandalar için yine serigrafi baskı ya da varak yaldız baskı teknikleri uygulanabilir.

Ajandalar ihtiyaçlara yönelik ebat, malzeme ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. En çok bilinen çeşitleri olarak ajandalar, klasik ajanda, spiralli ajanda, cep ajanda ve gizli spiralli ajanda şeklindedir.

Matbaa plaza sizin için estetik ve fonksiyonel ajandaları uygun fiyatlara sunmaktadır.Ajanda Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Ajanda Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.