Ambalaj Ürünleri

Ambalaj ürünleri ile ambalajlayıp tamı saklasak

Özellikle üretici ve satış hizmeti veren firmaların ihtiyaç duydukları ambalaj ürünleri basılı matbaa ürünlerindendir. Aynı zamanda firmaların gönderilerini daha estetik ve kendi kurumsal kimliklerini yansıtan ambalajlarda müşterilerine sunmalarına olanak sağlar.
Kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın logo, amblem ve iletişim bilgilerinin mevcut olduğu imajı tamamlayıcı bir unsurdur.

Firmaların ürünlerini, pazarladıkları malları, tanıtım amaçlı promosyon ürünlerini vb kendi ambalajlarında göndermeleri marka bilinci ve müşteri memnuniyeti açısından önem arz etmektedir. Ambalaj malzemeleri bu hedefe yönelik tasarlanmış bir çözümdür. Ambalaj ürünleri ihtiyaçlara yönelik ölçü ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. Ambalaj kağıtları, koli ve ürün kutuları gibi.

Matbaa plaza sizin için ambalaj ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Ambalaj Ürünleri Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Ambalaj ürünleri Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.