Bloknot

Bloknot ile reklamınız masaların üzerinde

Küçük, orta ve büyük işletmelerin tamamının ihtiyacı olan ve genlikle çalışanlarının günlük notlar aldığı defterlere bloknot denir.
Bloknotlar aynı zamanda reklam amaçlı promosyon olarak da firmaların müşterilerine dağıttığı matbaa ürünüdür.
Bloknotlar gerek reklam amaçlı olsun, gerek ise firma içi kullanıma yönelik olsun, firma tanıtımına ve iş düzenine yardımcı bir unsurdur.

Bloknotlar pratik ve uygun maliyetinin yanı sıra amacına en çabuk ulaşan basılı reklam ürünleridir. Firma unvan ve iletişim bilgileri basılı bloknotlar sayesinde yeni potansiyel müşteriler ile direk temas kurulması kaçınılmazdır.

Bloknotlar ihtiyaçlara yönelik ebat ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. Şekil olarak ciltleme yöntemlerine göre isimlendirilirler. Bunlar Tutkallı (sırttan yapıştırma) bloknot, Spiralli bloknot ve kapaklı bloknotlardır. Ebat olarak genellikle A4 ve A5 ölçüleri tercih edilmektedir.

Bloknot üretiminde sınırsız renk basım imkanı mevcuttur. Tüm sayfalarda firma logo, unvan ve iletişim bilgilerinin kullanılması sebebi ile bloknotun tüm sayfaları birer kartvizit olarakta geri dönüş sağlayacaktır.

Matbaa plaza sizin için pratik ve en yaygın basılı reklam ürünü olan broşür ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Bloknot Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Bloknot Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.