Broşür

Reklamlarınızı hedef kitlenize ulaştıran kestirme yol, broşür

Broşür, firmaların ürünlerinin tanıtılması, kampanya ve duyurularını kitlelere duyurmasına yardımcı önemli reklam materyallerinden biridir.
Kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın misyon, vizyon bilgilerinin ve projelerinin sunumlarını hedef kitlelere ulaştıracakları basılı yayınlardır.

Broşürler gerek ürün ve proje reklamları için olsun, gerek ise kurumsal kimlik sunumları için olsun, broşür müşterilerinin gözünde firmaların güvenilirliklerini arttıracak önemli bir imaj tamamlayıcıdır. Broşürler pratik ve uygun maliyetinin yanı sıra amacına en çabuk ulaşan basılı reklam ürünleridir. Doğrudan satışa yönelik olarak tasarlanması ve hedef kitleye bizzat dağıtılması bu nedenledir.

Broşürler ihtiyaçlara yönelik ölçü ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. Şekil olarak Standart broşürler, Tek kırım broşürler, Çift kırım broşürler, Z kırım broşürler, Akordiyon broşürler gibi çeşitleri ve Ölçü olarakta A4 broşür, A5 broşür ve A6 broşür gibi çeşitleri mevcuttur.

Matbaa plaza sizin için pratik ve en yaygın basılı reklam ürünü olan broşür ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Broşür Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Broşür Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.