Cepli Dosya

Sunumlarınız artık çok daha etkili. Sunum dosyaları şirketlerin kurumsal kimliklerinin önemli unsurlarındandır.

Firmanızın yazışmaları, fiyat teklifi gibi gönderilerini daha düzenli ve hedefe yönelik iletebilmesi açısından tasarlanmış bir çözümdür.
Kartvizit, tanıtım broşürleri, antetli kağıtlar vb materyalleri tek tek sunmak yerine; firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan tasarıma sahip bir dosya düşünün. İçerisinde kartvizitliği olan, firmanızın konseptini anlatan baskılı ve var ise tanıtm broşürleri eklenmiş bir sunum dosyasının müşteriniz üzerindeki etkisi yadsınamaz.

Sunum dosyaları daha çok cepli dosya olarak bilinirler. Tek cepli, çift cepli, kendinden cepli ve düz dosyalık olarak sınıflandırılabilinirler.

Matbaa plaza sizin için kurumsal ihtiyaçlar arasındaki bu önemli ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.


Cepli Dosya genel bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Cepli Dosya Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.