Defter

Kalıcı ve etkili bir promosyon, defter

Defter, firmaların gerçek ve potansiyel müşterilerine yönelik olarak tercih ettikleri promosyon ürünüdür.
Aynı zamanda kurum ve firmalarda kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan çeşitli defterler önemli kırtasiye malzemesidir.

Defterler fabrikalarda, eğitim kurumlarında, sağlık kurumlarında, geniş çaplı şirketlerde vb kullanım ihtiyacı duyulan çok çeşitli bir üründür. Hasta takip defteri, personel defteri, yıl sonu defteri, depo defteri, üretim takip defteri, öğrenci defteri gibi sayılabilecek onlarca tipte defter üretimi mevcuttur.

Kalıcı olarak kullanılan ürün gamında olduklarından, defterler bu yönleri ile uzun süreli reklam materyalleridir. Bu nedenle marka bilinci oluşturmak ve kurumsal imajlarına önem veren firmaların önemli tercihlerindendir.

Defterler ayrıca kurum içi departmanlarda da sıkça ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemesidir. Özellikle firmaların muhasebe, arşiv ve insan kaynakları departmanlarının yaygın olarak kullandıkları malzemelerden biridir defterler.

Defterler ihtiyaçlara yönelik ebat ve malzemeleri açısından gruplandırılabilir. Kağıt kapaklı olabileceği gibi plastik ve deri kaplı defterlerin üretimi de mevcuttur. Defterler, ebat olarak hemen her sektör ve ihtiyaca uygun olarak üretilebilir.

Defter kapaklarında sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Aynı zamanda fark yaratmak ve düşünülen tasarımdaki konsepte uygun olarak gofre ( kabartma ), varak yaldız (altın yaldız, gümüş yaldız), kısmi lak ve selefon gibi tekniklerde uygulanabilir.

Defter kapaklarında mukavva üzerine basılı tabakanın sıvanması şeklinde de üretim vardır.

Defter kapaklarında sıvamada kullanılan kağıt cinsleri standart olarak mat kuşe ve parlak kuşedir. Yine ihtiyaç ve tasarıma bağlı olarak desenli (fantezi) kağıtlar da tercih edilebilir.

Matbaa plaza sizin için etkili ve kurumsal kimlik ürünü olan defter ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Defter Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Defter Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.