Etiket

Ürünlerinizin vitrini, etiket

Günümüz marka ve ürün çeşitliliğinde en ayırt edici unsur etiketlerdir. Etiket, özellikle tüketicilerinde marka bilinci oluşturmak isteyen firmalar için tek alternatiftir.
Genel olarak ürün hakkında ön bilgi verme amaçlı etiketler, etkileyici bir tasarımla satışlara yapacağı pozitif etkiye de sahiptir.

Etiketler, gıda, kozmetik, kimya, ilaç, içecek, tekstil vb gibi sayılabilecek hemen her sektörde geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ancak özetle etiketleri yapışkanlı (sticker) ve yapışkansız şeklinde iki ana sınıfa ayırabiliriz.

Yine basım tekniği ve malzemesine bakılarak etiketleri; kağıt etiket, damla etiket, serigrafi baskılı etiket, dokuma etiket ve CD etiketleri gibi gruplandırmak ta mümkündür.

Matbaa plaza sizin için ürünlerinizin en önemli vitrini, etiket ihtiyacınızı karşılayacak çok alternatifli çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Etiket Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Etiket Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.