Flyer - El İlanı

Flyer (el ilanı), müşterilere sunumların en ilgi çekici yöntemidir

El ilanı, flyer ve föy olarakta adlandırılırlar. Genel kullanım olarak etkinlikleri, kampanyaları, açılışları, ürün ve yenilikleri geniş kitlelere duyurmaya yarayan ve görsel destekli en etkili ve uygun fiyatlı matbaa ürünüdür.
Özellikle satışların arttırılması adına flayer (el ilanı) basımı çok önemlidir. İyi lanse edilemeyen ürün, hizmet ve kampanyaların geri dönüşü çok fazla değildir.

Gerçek ve potansiyel müşterilerinizi sürekli yeniliklerden haberdar etmenin pazarlamadaki önemi tartışılamaz. Bu yüzden flyer (el ilanı) firmaların satış ve pazarlama departmanlarının en önemli unsurudur. Satış ekiplerinin müşterilerine yapacakları görsel olmayan (katalog, broşür vs.den yoksun) sunumlar etkili olmayacaktır.

Föy (el ilanı, flyer) diğer basılı ürünlere göre daha uygun maliyetlerle üretildiği için, yüksek tirajlı basılabilir. Buda çok geniş kitlelere ulaşabilmenize olanak sağlar.

El ilanı (föy, flyer), bire bir elden dağıtım, posta yolu ile dağıtım, standlar da dağıtım, gazete dergi aracılığı ile dağıtım gibi çok alternatifli bir müşteriye ulaşma imkanına sahiptir.

Flyer (el ilanı), kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın misyon, vizyon bilgilerinin ve projelerinin sunumlarını hedef kitlelere ulaştıracakları basılı yayınlardır.

El ilanı (flyer) ihtiyaçlara yönelik ebatlarda ve alternatif kağıt cinslerinde üretilir. Sınırsız renk basım imkanı mevcuttur.

Flyer (el ilanı) için kullanılan kağıt cinsleri standart olarak mat kuşe ve parlak kuşedir. Yine ihtiyaç ve tasarıma bağlı olarak desenli (fantezi) kağıtlar da tercih edilebilir.

Matbaa plaza sizin için etkili ve en yaygın basılı reklam ürünü olan flyer (el ilanı) ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Flyer Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


El İlanı Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.