Günlük Müşteri Listesi

Odalar ve yatak durumları gibi bilgileri gösteren matbuu evraktır.

Günlük müsteri listelerini, otel, motel, pansiyon vb. konaklama hizmeti veren işletmeler kullanma mecburiyetindedirler.
Konaklama hizmeti veren işletmeler günlük müşteri listesinde odalar, bölmeler ve yatak durumu gibi bilgileri planlı olarak göstermek için günlük müşteri listesi belgesini kullanırlar.

Günlük müşteri listesi, müteselsil seri ve sıra numaraları taşır. Sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Farklı kağıt seçenekleri kullanılabilir. Ciltleme yapıştrma şeklindedir. Kapak kalın karton veya deri kaplama olabilir.

Otel, motel ve pansiyon gibi konaklama yerleri, odaları, bölmeler ve yatak planlarına uygun olarak müteselsil seri ve sıra numaralı günlük müşteri listeleri düzenlerler ve işletmede bulundururlar.

Günlük müşteri listesinde yer alması zorunlu bilgiler şu şekildedir;
1. Mükellefin adı, soyadı varsa ünvanı ve adresi,
2. Oda numaraları belirtilmek suretiyle müsterinin adı, soyadı ve oda ücreti
3. Düzenleme tarihi bulunur.

Günlük müşteri listelerinin oteller için önemi nedeni ile temin süresi ve hatasız basılması gerektiğinin farkındayız. Sizlere hatasız ve planlanmış zaman dilimlerinde günlük müşteri listesi ihtiyaçlarınızı temin edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu günlük müşteri listesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Günlük Müşteri Listesi Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Günlük Müşteri Listesi Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.