İrsaliyeli Fatura

İrsaliyeli fatura resmi bir evraktır.

Fatura ve sevk irsaliyesini ayrı ayrı basmak yerine ikisini aynı belgede kullanmak mümkündür.
İrsaliyeli fatura, sevk irsaliyesi ve fatura yerine kullanılabilir. Mükellefler iş yükünü azaltma ve daha pratik olması nedeni ile irsaliyeli faturaları tercih edebilirler.

İrsaliyeli faturada sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Standart olarak otokopili kağıtlar kullanılmakla beraber farklı kağıt seçenekleri de kullanılabilir. İrsaliyeli fatura sürekli form şeklinde basılıp nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılabilir. Ayrıca klasik cilt şeklinde temin edilip el ile doldurmakta mümkündür.

Fatura ve sevk irsaliyesinin ayrı belgeler olarak değil, isteyen mükellefler açısından "irsaliyeli fatura" adı altında tek belge olarak düzenlenmesi ve kullanılması esası getirilmiştir.

Sattıkları mallar dolayısıyla V.U.K 231. Maddenin 5 nolu bendinin mükelleflere tanıdığı, malın tesliminden itibaren faturanın 7 (yedi) gün içinde düzenlenmesi imkânından vazgeçerek, bu yükümlülüğü derhal yerine getirmek isteyen mükellefler, fatura ve sevk irsaliyesini ayrı yrı13 düzenlemeksizin diledikleri takdirde irsaliyeli fatura düzenleyeceklerdir.

İrsaliyeli faturanın önemi nedeni ile temin süresi ve hatasız basılması gerektiğinin farkındayız. Sizlere hatasız ve planlanmış zaman dilimlerinde irsaliyeli fatura ihtiyaçlarınızı temin edeceğimizin garantisini veriyoruz.

İrsaliyeli fatura basımında müşteriden talep edilen belgeler;
1- Vergi Levhası
2- İmza Sirküleri(Şirketlerde)
3- İmza Yetkisi Olan Şahsın Kimlik Fotokopisi
4- En Son Aya Ait KDV Tahakkuku

Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu irsaliyeli fatura ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.İrsaliyeli Fatura Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


İrsaliyeli Fatura Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.