Kalem

Promosyon kalemlerle hafızalardaki yerinizi alın

Promosyon ürünleri arasında kalem en çok tercih edilenidir. Kalemler, hem fiyat hem de hitap ettiği çok geniş kitle açısından isabetli bir tanıtım ürünüdür.
Müşteri memnuniyeti ve marka bilinci oluşturmak isteyen firmalar için de logo, unvan ve iletişim bilgisi basılı kalemler önemli bir promosyon malzemesidir.

Uzun süreli kullanıldığı ve sürekli taşındığı için firma reklamınız uzun soluklu olacaktır. Kalemler özellikle satışların arttırılması adına gerçek müşterileriniz aracılığı ile potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlar.

Kalemler ihtiyaçlara yönelik renk, çeşit ve adetler de üretilip sınıflandırılırlar. Plastik kalem, Metal kalem, Dolma kalem, Pilot kalem, kalem setleri vb çok çeşitli tipleri mevcuttur.

Firmanıza daha prestijli bir imaj kazandırmak için kalemleri şık ve özel kutularında da üretip dağıtımını yapmak mümkündür. Kalemlerde lazer sergirafi baskısı uygulanmaktadır.

Matbaa plaza sizin için iş hayatının en tercih edilen tanıtım ürünü olan kalem çeşitleri ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Kalem Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Kalem Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.