Kartvizit

Bir çok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?

Matbaa plaza sizin için yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.
Kartvizit, sizi anlatan en önemli baskı ürünüdür.
Kartvizit her zaman ön plandadır. Markanın doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Doğru planlanmış ve iyi tasarlanmış bir kartvizit markanızın akıllarda yer edinmesinde önemli bir etkendir. Kısaca kartvizit, bir firmayı tanıtan, sembolize eden öncelikle renk, dizayn bütünlüğüdür.

Kartvizit, kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın imajını hedef kitlelere ulaştıracakları basılı yayınlardır. Kartvizitler ihtiyaçlara yönelik ebat, baskı tekniği ve kağıt cinslerine göre üretilip sınıflandırılırlar. Kartvizitler, ebat olarak 8x5 cm ölçülerinde standartlaşmış ve hemen her sektöre uygun olarak benimsenmiştir.

Kartvizitlerde sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Aynı zamanda fark yaratmak ve düşünülen tasarımdaki konsepte uygun olarak gofre ( kabartma ), varak yaldız (altın yaldız, gümüş yaldız), kısmi lak ve selefon, özel kesim gibi tekniklerde uygulanabilir.

Kartvizitlerde kullanılan kağıt cinsleri standart olarak mat kuşe, parlak kuşe, fantezi kağıt, pvc vb. kağıtlarıdır. Yine ihtiyaç ve tasarıma bağlı olarak farklı kağıtlar da tercih edilebilir.

Matbaa plaza sizin için etkili ve en yaygın basılı reklam ürünü olan kartvizit ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Kartvizit, genel bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Kartvizit Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.