Klasör

En etkili sunumlar için klasörleri tercih edebilirsiniz

Klasörler, firmaların tanıtımlarını ve reklamlarını müşterilerine sunumların da kullandıkları basılı kurumsal üründür.
Kalıcı olarak kullanılan ürün gamında olduklarından klasörler uzun süreli reklam materyalleridir. Bu nedenle marka bilinci oluşturmak ve kurumsal imajlarına önem veren firmaların önemli tercihlerindendir.

Klasörler ayrıca kurum içi departmanlarda da sıkça ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemesidir. Özellikle firmaların muhasebe ve arşiv departmanlarının olmazsa olmazı klasörlerdir.

Klasör, kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın misyon, vizyon bilgilerinin ve projelerinin sunumlarını hedef kitlelere ulaştıracakları basılı yayınlardır.

Klasörler ihtiyaçlara yönelik ebat ve mekanizmalı ya da mekanizmasız olarak gruplandırılabilir. Mekanizmalı klasörler genellikle 2 ve 4 halkalı olarak üretilirler. (Özel durumlarda değişiklik gösterebilir) Klasör içlerinde mekanizmalarının yanı sıra siparişe bağlı olarak ceplerde yapılabilir.

Klasörler, ebat olarak 25x31 cm, 25x33 cm, 26x31 cm ve 26x33 cm şeklinde standartlaşmış ve hemen her sektöre uygun olarak benimsenmiştir. Yine firmaların özel siparişlerinde farklı ebatlarda klasör üretimi de yapılabilmektedir.

Klasör kapaklarında sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Aynı zamanda fark yaratmak ve düşünülen tasarımdaki konsepte uygun olarak gofre ( kabartma ), varak yaldız (altın yaldız, gümüş yaldız), kısmi lak ve selefon gibi tekniklerde uygulanabilir. Klasör kapakları mukavva üzerine basılı tabakanın sıvanması şeklinde üretilir.

Klasör kapaklarında sıvamada kullanılan kağıt cinsleri standart olarak mat kuşe ve parlak kuşedir. Yine ihtiyaç ve tasarıma bağlı olarak desenli (fantezi) kağıtlar da tercih edilebilir.

Matbaa plaza sizin için etkili ve kurumsal kimlik ürünü olan klasör ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Klasör Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Klasör Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.