Koli Çeşitleri

Kalite ve marka bilinci için kolilerimizi tercih edebilirsiniz.

Baskılı koliler, yeni reklam alanınız.
Üretici firmaların ve kendi kolilerini kullanmak isteyen pazarlama sektöründeki işletmelerin ihtiyacı basılı matbaa ürünüdür koliler. Gönderi kolaylığının yanı sıra, firma logo ve iletişim bilgilerinin hoş bir tasarımla koliye uygulanmış hali ile aynı zamanda marka bilinci oluşturabilir ve reklamınızı yapabilirsiniz.

Kolilerin çok çeşitli kullanım alanları vardır. İhtiyaç ve malzemelerine göre koliler sınıflandırılırlar. Mobilya kolisi, satın alınan ürünlerin kolayca taşınmasına ve zarar görmemesini sağlarlar. Gıda kolisi, üretilen ürünlerin dış etkilerden bozulmaması ve tüketiciye fabrikadan çıktığı gibi ulaşmasını sağlarlar. Saklama kolisi, istenilen malzemelerin kolayca taşınmasına ve depolanmasına yardımcı olurlar.

Bunun gibi çok çeşitli amaçlara yönelik ve özel olarak üretilebilecek kolilerde mevcuttur.

Mükemmel tasarımları ve baskı kalitesiyle çok kullanışlı kolilere sahip olacaksınız.Koli Çeşitleri genel bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Koli Çeşitleri Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.