Küpnot

Küpler dolusu notları unutmamak için küpnot

İster iş hayatında, ister gün içerisinde notlar alırız. Zira söz uçar yazı kalır.
Hayatı kolaylaştıran bu küçük kağıtlara notluk, en popüler ismi ile de küp not diyebiliriz.

Küpnotlar ayrıca firma ve ürünlerinizin reklamını da uzun soluklu yapan birer elçidirler. Masaların mutlak işgalcisi bu notluklar müşterilerinizin gözünde size artı puan kazandıracağı gibi, potansiyel müşterileri de sizden haberdar kılar.

Kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın logo, amblem ve iletişim bilgilerinin mevcut olduğu imajı tamamlayıcı bir unsurdur.

Küpnotlar ihtiyaçlara yönelik ölçü, malzeme ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. En popüler olanları 8x8 ve ya 8.5x8.5 cm ölçülerinde kutulu veya kutusuz notluklardır.

Farklı kağıt seçenekleri ve sınırsız renk basım imkanı mevcuttur. İç kağıt olarak genelde 1.hamur , kuşe ve desenli kağıtlar kullanılır. Küpnot iç kağıtları yapışkanlı ve ya yapışkansız olabilir.

Küpnot kutuları kağıt, deri ve ya ahşap gibi alternatifli malzemelerden üretilebilir. Kağıt kutu seçeneğinde kurumsal konseptinize uygun olarak arzu edilen her şekilde tasarımlar yapılıp baskı uygulanabilir.

Matbaa plaza sizin için ister promosyon ürünü olarak ister kendi kullanımızına uygun küpnotları uygun fiyatlara sunmaktadır.Küpnot Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Küpnot Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.