Magnet

Magnet, ürünleri müşterilere sunmanın en ilgi çekici yöntemidir

Genellikle buzdolabı olmak üzere metal yüzeylere mıknatıs özelliği ile tutturulan malzemenin adıdır magnet.
Firmaların müşteri ile iletişimini kolaylaştıran iletişim bilgileri basılı magnetler aynı zamanda reklam amaçlıda kullanılabilirler.

Magnet aracılığı ile yeni müşterilere ulaşabilme ve var olanlar ile hep iletişim içerisinde olma imkanı vardır. Su dağıtımı yapan işletmeler, lokanta ve büfe gibi gıda servisi yapan firmaların en çok tercih ettiği matbaa ürünüdür.                                                                                                                                                                                                                                                       

Magnet, özellikle satışların arttırılması ve marka bilinci adına tercih edilen pratik ve uygun fiyatlı üründür.

Magnetler ihtiyaçlara yönelik ebat ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. Magnetlerin kalınlığı mikron cinsinden hesaplanır ve standart olarak tüketileni 40 mikronluk magnettir. Ayrıca notluk magnet, fotoğraf çerçeveli magnet gibi değişik özelliklerle de şekillendirilmiş magnet üretimide yapılmaktadır.

Magnetlerin çeşitli alanlarda kullanılması mümkündür. Ve magnetlerin kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Örneğin nikah şekeri ve nikah davetiyelerinin de magnetli olarak üretimi yapılmaktadır.

Magnetlerde ofset baskı imkanı olduğundan sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur.

Matbaa plaza sizin için bu etkili ve pratik reklam ürünü olan magnet ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Magnet Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Magnet Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.