Masa Sümeni

Masa sümeni ile siz reklamınızı yapın, müşterileriniz planlamalarını

Masa sümeni, takvim, notluk ve ajanda gibi bölümleri olan ve özellikle iş hayatında çokça kullanılan masa üstü kırtasiye malzemelerindendir.
Müşteri memnuniyeti ve marka bilinci oluşturmak isteyen firmalar için de önemli bir promosyon malzemesidir.

Etkili bir reklam aracı olan masa sümeni bu yönü ile de firma tanıtımına katkı sağlar. İşletmelerde uzun süreli kullanıldığı için firma reklamınız uzun soluklu olacaktır.

Masa sümeni özellikle satışların arttırılması adına gerçek müşterileriniz aracılığı ile potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlar. Masa sümeni, kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın misyon, vizyon bilgilerinin ve projelerinin sunumlarını hedef kitlelere ulaştıracakları basılı yayınlardır.

Masa sümenleri ihtiyaçlara yönelik ebat, ciltleme ve sayfa sayısı olarak üretilip sınıflandırılırlar. Ebat olarak masa sümenleri 27x40 cm ve 31x44 cm ölçülerinde standartlaşmışlardır.

Masa sümenleri altı Bristol kartonlu olabileceği gibi, deri ve suni deri altlıkları ile de üretilebilirler. Masa sümeninde sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Masa sümeninde kullanılan kağıt cinsleri standart olarak 1. Hamur ve 90-110 ve 120 gr dır. Özel üretim olarak desenli (fantezi) kağıtlar da tercih edilebilir.

Matbaa plaza sizin için iş hayatının en tercih edilen tanıtım ürünü olan masa sümeni ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Masa Sümeni Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Masa Sümeni Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.