Poster - Afiş

Afiş ve poster ile tüm dikkatler üzerinizde olacak

Afiş ve posterler en önemli tanıtım aracıdırlar.
Hedef kitlelere ulaşmanın en kestirme çözümü olan afiş ve posterler aynı zamanda duyuru ve kampanyalarınızı geniş kitlelere ulaştırırlar.
Emlak, banka, sigorta, elektronik vb bir çok sektörde firmaların kampanyalarını müşterilerine en iyi şekilde anlatabilmek için seçtikleri en önemli basılı reklam ürünü afiş ve posterlerdir. Özellikle satışların arttırılması afiş ve poster basımı önemlidir. İyi lanse edilemeyen ürün ve ya duyuruların istenilen kitleye ulaşmasının daha pratik bir yolu yoktur. Afiş ve posterler ihtiyaçlara yönelik olarak iç mekan ve dış mekan olarak iki ana grupta üretilip sınıflandırılırlar.

Afiş ve psoterler de sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Aynı zamanda fark yaratmak ve özellikle dış mekan afişlerde koruma amaçlı UV lak ve selefon gibi tekniklerde uygulanabilir.

Afiş ve posterlerde çok çeşitli malzeme seçenekleri mevcuttur. Klasik kağıt baskıların yanında vinil, folyo, bez vb gibi.  

Matbaa plaza sizin için etkili ve en yaygın kitle iletişim ürünü olan afiş ve poster ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Poster Afiş Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Poster Afiş Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.