Promosyon Ürünleri

Promosyon, tanıtımın amacına ulaştığı en etkili yoldur.

Hedef kitlelerin ortak kullanım ürünlerinden seçilen promosyon ürünleri ile firma ve ürün tanıtım hedefinizi gerçekleştireceksiniz.
Promosyon ürünleri, marka bilinci oluşturmak ve markaya değer katmak adına yapılan reklam yöntemlerinin başında yer alır. Özellikle satışların arttırılması adına ürün kalitelerinin arttırılması kadar iyi lanse edilmesi de önemlidir. Ürün ve firma tanıtımı açısından en önemli reklam aracı promosyon ürünleridir.

Promosyon ürünleri aracılığı ile yapılan reklamlar uzun solukludur. Hem gerçek hem de potansiyel müşterilerinizin uzun süre kullanacağı promosyon ürünleri sayesinde reklamınız ve markanız her zaman göz önünde olacaktır.

Promosyon ürünlerinde çeşitlilik çok geniş yelpazededir. Her firmanın kendini yansıtacak bir promosyon ürünü bulabileceği çok çeşitli kategoriler mevcuttur. Çakmak, kalem, bardak gibi her kesimin kullandığı çok genel ürünlerden, kişiye özel ismi ve resmi basılmış promosyon ürünleri temin etmek mümkündür.

Çok fazla tercih edilen promosyon ürünlerine örnek olarak, kalem, çanta, bardak, çakmak, anahtarlık, ajanda, duvar saati, şemsiye, oto kokusu, masa setleri, takvim, bardak altlığı, bloknot, küpnot, ıslak mendil, bayrak, tshirt vb. ürünlerini sayabiliriz.

Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu promosyon ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Promosyon Ürünleri genel bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Promosyon Ürünleri Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.