İletişim Bilgileri

Matbaaplaza Merkez

Kazım Karabekir Cd. 16/E
Esenler, İstanbul, TR
0212 568 51 98

Matbaaplaza Şube

Menderes Mh. 382 Sk. 25/B
Esenler, İstanbul, TR
0212 646 06 10

Müşteri Hizmetleri

Ana Sayfa

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Matbaaplaza olarak tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyetini temel alıp, tüm organizasyonumuzu bunun üzerine kuruyoruz. Müşteri memnuniyeti başlangıç noktasındadır.

Tüm müşterilerimizin Matbaaplaza’yı tercihlerinden memnun kalmaları için gerekli enerjiyi referanslarımızdan alıyoruz. Matbaaplaza yakaladığı %99 müşteri memnuniyeti ile hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir.

Bilgi almak ya da sipariş durumunuzu öğrenmek gibi dilediğiniz her konuda lütfen bizimle iletişime geçin.

Matbaaplaza ile iletişim çok pratiktir.

Bizi haftaiçi hergün 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 568 51 98 dan arayabilir veya dilediğiniz zaman bize bilgi@matbaaplaza.com mail gönderebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.