Sektörel Evraklar

Kurum içi organizasyon için basılı evraklar

Üretici ve hizmet sektöründeki kurumların ihtiyacı evrak, form ve defter basımı Matbaa Plaza'nın sunduğu profesyonel hizmetlerdendir.
Kurumların kendi içerisindeki işleyiş ve organizasyonda aksaklık yaşanmaması için bu evraklar çok önemli yer tutmaktadır.

Bu evrakların işleyişteki önemi nedeni ile temin süresi ve hatasız basılması gerektiğinin farkındayız. Sizlere hatasız ve planlanmış zaman dilimlerinde bu evrak ihtiyaçlarınızı temin edeceğimizin garantisini veriyoruz. Örnekle sektör ve ihtiyaçlarından bazı evraklar aşağıdaki gibidir;

Fabrika evrakları (Fabrika, üretici form ve matbuu evrakları)

Personel formları, sipariş formu, üretim takip formları, araç bakım formu, arıza bildirim formları, kalite kontrol formları, araç takip formu, malzeme istek formu, vardiya formları vb.

Sağlık kuruluşları - Hastane evrakları (hastanelerde kullanılan basılı ürünler)

Hasta kayıt formu, reçete, röntgen ve laboratuar istek formları, hasta takip formu, hasta tedavi formu, hemşire takip formu, malzeme istek formu, hasta tabelası, aylık nöbet cetveli, doğum ve ölüm raporu, personel izin belgesi, iş görmezlik formu, protokol defteri vb.

Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm evrak, form ve defter ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Sektörel Evraklar Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Sektörel Evraklar Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.