Sevk İrsaliyesi

Sevk irsaliyesi resmi bir matbuu evraktır. Satılan malların nakliyesi esnasında bulundurulması zorunlu bu belge, satılan malın birimi ve kime ait olduğu gibi bilgileri barındırır.
Sevk irsaliyesi basımında sınırsız renk imkanı mevcuttur. Kullanılan kağıt genelde otokopi olmakla beraber farklı kağıt seçenekleride mevcuttur. Sevk irsaliyesi cilt şeklinde, tutkal yapıştırmalı ve sürekli form şeklinde imal edilebilir. Cilt şeklindeki sevk irsaliyesi el ile doldurulur. Tutkal yapıştırmalı sevk irsaliyesi el ile yada yazıcılar ile doldurulabilir. Sürekli form şeklindeki sevk irsaliyesi ise nokta vuruşlu yazıcılar ile doldurulur.

Sevk irsaliyesi, satılmış ya da satılmak üzere olan bir malın, bir adresten diğerine naklinde ya da aynı işletmeye ait iş yerleri arasında taşınmasında düzenlenen ve üzerinde gönderilen malın konusu, birimi ve malın kime ait olduğunun yazıldığı belgedir.

Sevk irsaliyesi önemi nedeni ile temin süresi ve hatasız basılması gerektiğinin farkındayız. Sizlere hatasız ve planlanmış zaman dilimlerinde sevk irsaliyesi ihtiyaçlarınızı temin edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Sevk irsaliyesi basımında müşteriden talep edilen belgeler;
1- Vergi Levhası
2- İmza Sirküleri(Şirketlerde)
3- İmza Yetkisi Olan Şahsın Kimlik Fotokopisi
4- En Son Aya Ait KDV Tahakkuku

Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu sevk irsaliye ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Sevk İrsaliyesi Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Sevk İrsaliyesi Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.