Sürekli Form

Süregelen kalite için sürekli form ürünlerimiz.

Şimdi sürekli form matbuu evraklarında avantaj zamanı. Matbaaplaza uygun fiyatlı ve kaliteli malzemeleri ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sunar.
Sürekli form ürünleri otokopi kağıtlarına basımı yapılan ve perferajla ayrılabilecek tek parça evraklardır.

Yoğun iş temposunda fatura, irsaliye, makbuz vb. evrakları sıklıkla kullanan işletmeler bu evrakların el ile doldurulmasında zaman kaybetmektedirler. Bu zaman kaybının önüne geçmek ve daha kurumsal bir görünüm için sürekli form evrakları tercih edilir. Sürekli form evrakları nokta vuruşlu yazıcılarda kullanıldığı için hem zaman kaybını engeller hem de daha düzenli evrak takibine imkan sağlar.

Resmi ve kurum içi evraklar sürekli form şeklinde basılabilir. Sürekli form işlerde sınırsız renk basım imkanı vardır. İhtiyaca yönelik çeşitli ebatlarda üretilirler. Resmi sürekli form evraklarına örnek olarak; Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura, Müstahsil Makbuzu, Serbest Meslek Makbuzu, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Taşıma İrsaliyesi, Yolcu Listesi, Günlük Müşteri Listesi, Adisyon, Reçete, Ambar Tesellüm Fişi evraklarını sayabiliriz.

Ayrıca kurum içinde kullanılmak üzere tahsilat makbuzu, senet, sözleşme vb evraklar, muhasebe departmanlarının kullandığı evraklar, hastane ve oteli işletmeleri gibi kurumların kullandığı evraklar sayılabilir.

Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu sürekli form evrak ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Sürekli Form genel bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Sürekli Form Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.